Samsung CAC 360 AC071RN4PKG/EU: Gelişmiş Tasarım ve Yüksek Performanslı Ticari Klima
Post image
Trendler, ipuçları, rehberler ve yeni fikirlerle dolu içerikler burada sizi bekliyor.
Samsung Cac 360 AC071RN4PKG/EU: Verimlilik ve Konforun Yeni Standart
Gelişmiş Tasarım ve Çalışma Prensipleri
Kanatsız Tasarımın Avantajları
Booster Fan Teknolojisi
Kullanıcı Dostu Kontrol Sistemleri
Kablosuz Uzaktan Kumanda ve LED Ekran
Hava Akışının Hassas Ayarı
Teknik Özellikler ve Boyutlar
- Kapasite: 7,1 kW
- Elektrik: 1 fazlı
- Hava Yönleri: 4 yönlü
- Isıtma Kapasitesi: 8,7 kW
- Boyutlar: 947 x 281 x 947 mm (net), 990 x 330 x 990 mm (brüt)