Vestel 32H9530M 32'' HD Ready Smart LED TV: Detaylı İnceleme
Trendler, ipuçları, rehberler ve yeni fikirlerle dolu içerikler burada sizi bekliyor.
Göz Alıcı Tasarım ve Ekran Özellikleri
Vestel 32H9530M, 32 inçlik ekran boyutuyla kullanıcılara geniş ve net görüntüler sunar. 1366 x 768 çözünürlüğü sayesinde HD kalitesinde görüntü sağlar. Bu ekran, özellikle oturma odası veya yatak odası gibi alanlar için ideal olup, detaylı ve canlı görüntülerle izleme deneyimini zenginleştirir. Ayrıca, HDR10 teknolojisi sayesinde kontrast ve renk derinliği artar böylece sahneler daha gerçekçi görünür.
Ayrıca Bakınız
Akıllı Özellikler ve Kullanım Kolaylığı
Bağlantı Seçenekleri ve Çok Yönlülük
Ses ve Görüntü Kalitesi
Ses çıkış gücü toplamda 12W olup DTS Virtual X ve DTS HDB teknolojileri sayesinde surround ses deneyimi sunar. Bu film ve müzik dinlerken daha derin ve etkileyici sesler elde edilmesine olanak tanır. Görüntüde ise Micro Dimming teknolojisi ekranın çeşitli bölgelerini ayırt ederek kontrastı optimize eder ve görüntü kalitesini artırır.
Enerji Verimliliği ve Çevre Duyarlılığı
E enerji sınıfı ile enerji tüketimi açısından tasarruf sağlar. Günlük kullanımda yaklaşık 26W enerji tüketimiyle enerji maliyetlerini düşürür. Ayrıca güç tasarrufu modu ve otomatik kapanma fonksiyonları çevreye duyarlı kullanım imkânı sunar.